Театр “Топсі”

j1

Ми допомагаємо дітям самоутвердитися. Вони вчаться рекламувати поетичні і прозові твори, співати, танцювати, розігрувати різні сюжети, а разом з цим, бути просто хорошими людьми.

Лялькові чи казкові герої допомагають дитині пізнавати різні емоції, володіти ним.  Розпізнавати добро і зло, вони вчаться співпереживати своїм героям.

Театралізована діяльність впливає на розвиток різних сторін життєдіяльності дитини. Вона сприяє розвиткові інтелектуальної сфери, адже засобами театру збагачуються знання дитини про театр та людей, які там працюють, вона вчиться порівнювати героїв різних казок, планує власні дії щодо реалізації задуму майбутньої вистави.

888

У процесі навчання дитина дізнається та усвідомлює театр як вираження життєвих ситуацій в акторській грі, дізнається про різні види театру (пальчиковий, настільний, драматичний, театр іграшок, фланелеграф, театр бібабо, театр картинок), їх особливості, призначення.

Театр – це спосіб розмови про світ, про себе, про людину і про те, що її болить. Театр не дає рецептів, театр не вчить, а розмовляє.

“Театр – це велика школа”