Загальний розвиток

с1

Загальний розвиток – це комплексна програма інтелектуального, емоційного, фізичного, соціального та культурного розвитку.

На наших заняттях діти грають в різні ігри, виконують цікаві фізичні та музичні вправи, співають, танцюють, дивляться лялькові вистави та багато іншого.

В ігровій формі, з застосуванням широкого кола наочного матеріалу, діти пізнають фізичні явища, вивчають основи математики та рідну мову. Також навчаються взаємодіяти з соціумом, дорослими та однолітками. Кожного  заняття дитина виконує творчу роботу застосовуючи ножиці, пензлик, фарби, олівці, пластилін, використовує природній та штучний матеріали. Така робота не тільки формує естетичний смак малюка, але й сприяє розвитку дрібної моторики. А дрібна моторика, як відомо, напряму пов’язана з розвитком мовлення та інтелектуальним розвитком взагалі.

Основним завданням занять:

  • Розвиток пізнавальних процесів (пам’яті, уяви, логіки);
  • Сенсорний розвиток (характеристика форми та ін..властивостей предметів);
  • Розвиток мови (розвинення  інтересу до художньої літератури та рідної мови);
с3
с4

На загальний розвиток приймаються діти від 2-х років. Заняття проходять у групах за віком.  Групи: 2-3 роки, 3-4 роки, 4-5 років. 

Максимальна кількість -8 дітей у групі. Заняття проходять курсом, який триває 10 місяців. Заняття починаються з 1 вересня кожного року. Приєднатися до діючої групи можна протягом року за умови наявності місця у групі. 

Наші заняття з загального розвитку

– це великий світ дитинства, сповнений радості, творчості,  захопливих відкриттів, нових знань та вмінь, чарівних друзів, відкриття талантів та здібностей , здорового зростання! 

м5
с5

Записатися на занняття, дізнатися розклад та вартість занять можна за телефоном у адміністратора.