Англійська мова

д3

Ваш малюк зможе стати на крок ближче до успішного майбутнього, вивчаючи англійську мову, а також здобуваючи ключові життєві уміння для того, щоб стати успішним у сучасному глобальному світі. 

Наші досвідчені викладачі у співпраці з батьками знайдуть у кожній дитині найкраще – ми бачимо у ваших дітях такий ж потенціал,як і ви. 

В “МеRі ПоппінS” ми створюємо природнє середовище, в якому діти весело та без зусиль засвоюють англійську вимову, практикують різноманітні граматичні конструкції та нарощують словниковий запас. Все це відбувається в розважальній ігровій формі за допомогою музики, рухів та ігор.

Заняття спрямовані:

  • на розвиток мовлення (англійська вимова; розповідні, наказові та питальні речення; різні музичні стилі, скоромовки та римовані діалоги);
  • на всебічний розвиток (логіка, пам’ять, асоціативне та абстрактне мислення, різноманітний сенсорний досвід).
д1
д2

На наших заняттях діти молодшої (2,5 – 3 роки) і середньої (4 – 7 років) груп грають в різні ігри – рухливі, настільні, сюжетно-рольові, дидактичні.

Вони співають пісні, танцюють, займаються творчістю, працюють з яскравими посібниками, які підібрані відповідно до віку й рівню знань дитини.

Ігри та завдання спрямовані на поступове поповнення у дитини іншомовної лексики, на розвиток навичок сприйняття іноземної мови і говоріння з використанням найпростіших граматичних конструкцій.

д4
д5

Все це помножене на талант, досвід і чарівність викладачів, забезпечує безумовний успіх занурення дитини в іншомовну середу.